13402.
418. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
cca 1880-1960 kb. 50 db vegyes, részben keményhátú fotó, többségében portrék, részben életképek, tablófotók, néhány népviselet témájú. Többségében magyar műtermekből, részben jelzettek. Részben sérült, klf. méretekben. Érdekes, átnézésre érdemes anyag.