11822.
418. Gelaufene Fernauktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Fényképezőgép állvány, kopásnyomokkal, egyik lábat nem lehet kihúzni, sérült, h:97cm