Közgazdasági enciklopedia. IV. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(192... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000016/Kozgazdasagi-enciklopedia-IV-kot-Szerk-Szterenyi-Jozsef-Bp-1929-Athenaeum-Kiadoi-ko~II2615619
2615619
17136
418
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Közgazdasági enciklopedia. IV. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói kopott aranyozott félvászon-kötések.
: tánczos_gábor