Kant-breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. Összeállította Dr. Gross Félix. Fordította Dr. Polgár Gyula. Bp., é.n, Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.