17117.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
1913 Magyar Társadalomtudományi Szemle. VI. évf. Szerk.: Angyal Pál, Apáthy István, Szemenyei Kornél. Bp., 1913., Pesti Könyvnyomda Rt., 806 p. Átkötött, kopott, foltos félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.