William H. Gilder: A "Jeanette" pusztulása. A hajótöröttek felkutatása és utazás Szibérián keresztül. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.