Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., [1970], Ké... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Vegh-Gusztav-Taban-kepei-Perehazy-Karoly-szovegevel-Bp-1970-Kepzomuveszeti-Alap-~II2640952
2640952
15105
418
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., [1970], Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopottas papír védőborítóban
: scanner