15176.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Magyarország útikönyv. Szerk.: Boldizsár Iván. Bp., 1955., IBUSZ. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, közte illusztrált kétoldalas Balaton-térképpel is. Kiadói egészvászon-kötés.