15018.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Budapest. Die Ungarische Hauptstadt in Bildern. Összeáll.: Reismann János. Bp., 1956, Corvina. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. A borítót Gábor Pál tervezte. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Reismann János (1905-1976) fotóművész, a kötet szerkesztője által DEDIKÁLT példány.