Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Lampel R. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, térkép melléklettel. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. Kissé foltos lapokkal.