17075.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
Wundt Vilmos: Az ember élettanának kézikönyve. Ford.: Török Aurél. Pest, 1871., Heckenast Gusztáv,VIII+656 p. Második, teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, sérült, javított gerinccel, számos aláhúzással, bejelölésekkel, ex libris-szel.