Leo Graetz: Die Physik. Die Naturwissenschaften und ihre Anwendungen. I. Band. Leipzig, 1917., "Naturwissenschaften". Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.