17097.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Szabó Zoltán: Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei, figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Tulajdonosi bejegyzéssel, intézményi pecséttel. Átkötve, félvászon kötés, kopottas. A gerinc mentén szakadozott.