17082.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Ford.: Darvai Móric. Bp., 1901., Kir. M. Természettudományi Társulat. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés,márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.