Antall József: Az európai orvostudomány és gyógyszerészet emlékei. 198... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000015/Antall-Jozsef-Az-europai-orvostudomany-es-gyogyszereszet-emlekei-1981-Corvina-Szines-fot~II2638440
2638440
17102
418
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Antall József: Az európai orvostudomány és gyógyszerészet emlékei. 1981, Corvina. SzÃnes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papÃr védÅ‘borÃtóval. ElsÅ‘ lapon kisebb tollfirka, egyébként szép állapotban.
: tg