The Infants magazine 1896. Angol nyelvű meséskönyv, sok illusztrációva... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000023/The-Infants-magazine-1896-Angol-nyelvu-meseskonyv-sok-illusztracioval-Aranyozott-festett-e~II2636890
2636890
17283
418
Books: Tales
Beschreibung: The Infants magazine 1896. Angol nyelvű meséskönyv, sok illusztrációval. Aranyozott, festett, egészvászon kötésben
: nagy_andras