Fazekas Anna: Öreg néne őzikéje. Róna Emy rajzaival. Bp.,én.,Minerva,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000023/Fazekas-Anna-Oreg-nene-ozikeje-Rona-Emy-rajzaival-Bp-en-Minerva-9plus1-sztl-lev-Kiadoi-f~II2634550
2634550
17287
418
Books: Tales
Beschreibung: Fazekas Anna: Öreg néne őzikéje. Róna Emy rajzaival. Bp.,én.,Minerva, 9+1 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
: tg