15602. 418. Gelaufene Fernauktion Bücher: Jura
1 000 HUF
0 HUF
Huf József: A magyar telekkönyvi rendtartás gyakorlati használatra. Bp., 1906, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat, XV+576+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg