1949 Törvények és törvényerejű rendeletek. 1949. Közzéteszi: A Minisztertanács Elnökének Hivatala. Törvények és Rendeletek Hivatalos Gyűjteménye. Bp., 1950., (Szikra-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.