Karsai Elek: A budai Sándor-palotában történt. 1919-1941. Bp., 1967, Táncsics Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kisebb folttal, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.