1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Horváth János: Az 1905/6. évi vármegyei ellenállás története. Bp., ,"A Vármegye",(Wodianer F. és Fiai),2+IV+2+478+2 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, pótolt gerinccel, kopott, foltos borítóval.