Helyünk Európában. Nézetek és koncepciók a 20. századi Magyarországon. I-II. kötet. Válogatta és szerkesztette: Ring Éva. A bevezető tanulmányt írta: Berend T. Iván. Bp, 1986, Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.