Egy évszázad mezsgyéjén. A Kner Nyomda gyomai és békéscsabai üzemeinek... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000009/Egy-evszazad-mezsgyejen-A-Kner-Nyomda-gyomai-es-bekescsabai-uzemeinek-tortenete-Szerk-~II2410460
2410460
16528
418
Books: History
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Egy évszázad mezsgyéjén. A Kner Nyomda gyomai és békéscsabai üzemeinek története. Szerk.: Balog Miklós. Gyoma, 1982, Kner Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
: tánczos_gábor