Benedek Elek: Hazánk története. Az ifjúság számára. Bp., 1914, Athenaeum, 459 p. Második kiadás. Egészvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, a 35-46. oldalak kijárnak.