16683.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. Szepes Béla (1903-1986) olimpikon, karikaturista futball témájú karikatúráit tartalmazó könyv.