16790.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, XX+439 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.