Balázs Béla: A film. Bp., 1961, Gondolat. 270 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. + Balázs Bélát ábrázoló nyomat, facsimile aláírással