17386.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Tombor Tibor: A vér és vas költője. Gabriele D'Annunzio élete. Bp., ,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiánnyal, "Bírálati tiszteletpéldány" bélyegzéssel.