17326.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
9
Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról. A "Pesti Napló" előfizetőinek készült kiadás. [Bp. 1907.],Hornyánszky-ny.,140 p.+ 10 (műmellékletek, feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, kis folttal.