17339.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
10
Mikszáth Kálmán: Az apró gentry és a nép. Harmincz kis elbeszélés. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1897, Révai Testvérek. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója és a gerince kopottas, a fűzése kicsit laza, van egy kijáró lapja.