17494.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Kölcsey Ferenc: Parainesis. Bp., 1896., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép, Kölcsey Ferenc acképe) t. +83+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal.