17434.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Herman Ottó: A pokol cséplője. Vál., sajtó alá rendezte, az utószót írta: Erdődy Gábor. Bp.,1983,Magvető. Fekete-fehér szövegközti Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy helyen kissé sérült kötéssel, volt könyvtári példány.