17316.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Gorové László: A jegyesek Carthágoban, vagy a nagy Scipio. Eredeti munka, és vitézi történet. Készítette: - -. Buda, 1807, A Szerzői költségével (Landerer Anna betűivel), 6+519+1 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címkép hiányzik, a címlap pótolt, az első 3 lap restaurált, aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, későbbi possessori bejegyzésekkel.