17456.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Conan Doyle, Arthur: Öt narancsmag. A pettyes szalag. Ford.: Kemény Aladár.; A tánczoló emberkék. A czetvadász kalandjai. Ford.: Milton Oszkár. [Egybekötve.] Bp., 1905, Vass József. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.