Bánffy Miklós 2 műve: Megszámláltattál... I-II. köt.; Reggeltől estig.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000024/Banffy-Miklos-2-muve-Megszamlaltattal-I-II-kot-Reggeltol-estig-Kolozsvar-en-Er~II2552302
2552302
18538
418
Beschreibung: Bánffy Miklós 2 műve: Megszámláltattál... I-II. köt.; Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.