17311.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Bajza József összegyűjtött munkái I-VI. köt. [3 kötetbe kötve.] Toldy Ferenc által. Bp.,én.,Franklin. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal, a 3. kötetben néhány lapon gyűrődésnyommal, az első kötet elején a címkép hiányzik.