200 000 HUF
540,54 EUR, 588,24 USD
Viktória mintás váza, Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1881, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, Balla József nagybányai festő lakásából, m: 53 cm