Herendi Viktória mintás, kerek, porcelán tálka, kézzel festett, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-Viktoria-mintas-kerek-porcelan-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-~II2625276
2625276
11144
417
Beschreibung: Herendi Viktória mintás, kerek, porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:8cm
: karap_norbert