Herendi Tertia rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, lepattaná... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-Tertia-rozsas-gyertyatarto-kezzel-festett-jelzett-lepattanasokkal-serulesekkel-d~II2492967
2492967
11221
417
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Herendi Tertia rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel d: 11 cm
: karap_norbert