Herendi ETON mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-ETON-mintas-talka-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-14x11-cm~II2623557
2623557
11178
417
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Herendi ETON mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14x11 cm