31158.
417. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Amerikai Egyesült Államok 1999. 100$ "Federal Reserve Note" aranyozott bankjegy replika, üvegezett keretben, tanúsítvánnyal T:I USA 1999. 100 Dollars "Federal Reserve Note" gold plated banknote replica" in glass frame with certificate C:UNC