1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 patina, kopott aranyozás
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not original ribbon C:XF patina, worn gilt
NMK 249.