32175.
417. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
~1970. 4db-os "Munkásőr" zománcozott Br jelvénytétel T:2,2- kopott aranyozás