12227. 417. Gelaufene Fernauktion Vintage Weine, Getränke
1 200 HUF
0 HUF
1985 Hosszúhegyi Merlot 1985, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt, bontatlan palack, kopott, kissé sérült címkével, 0,75l.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert