Uhren

Zahl der Lose: 24

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 jelzett szerkezet. Egyedi fémjelzett arany tok, pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, egy digit hiány, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950s.
11626.

Rufpreis:
440 000 HUF
1 189,19
1 294,12
Antik feles ütős, mechanikus szerkezetű, ingás, fali óra, fatokban, porcelán betétes balüszteres díszítéssel, számlapon sérülések, működik, kulccsal, m:32cm
11627.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
11628.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
17 darabos zsebóragyűjtemény, mindegyik modern mechanikus zsebóra, mindegyik működik, 15 darabos tartóban.
11629.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
11630.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Leonardo design asztali óra, műanyag, üveg foglalatban, elemmel, működik, kisebb kopásnyomokkal, d: 14 cm
11631.

Rufpreis:
8 000 HUF
Zepter Quartz falióra, működik 30x26cm
11632.

Rufpreis:
3 000 HUF
Falióra, Felesütős, ingajáratos, réz súlyokkal, hibátlan számlappal, sérült fa tokkal 120 cm
11633.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
10
3db quartz karóra, részben jár, szép állapotban.
11634.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Fali óra, szétszedett állapotban, alkatrészekkel, alkatrésznek
11635.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jantar mechanikus sakkóra működik 23 cm
11636.

Rufpreis:
1 400 HUF
16
Kleinberger Mór feles ütős falióra, nem működik, 60x34cm
11637.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF