11623.
417. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Leonardo márkájú: A megvesztegetés, műgyanta szobor, fa talpon. Kopott, restaurált, jelzett, m: 21cm