Jézus Szíve szobor, kézzel festett gipsz, kopott, sérült m: 67cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~9/Jezus-Szive-szobor-kezzel-festett-gipsz-kopott-serult-m-67cm~II2505998
2505998
11617
417
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Jézus Szíve szobor, kézzel festett gipsz, kopott, sérült m: 67cm
: karap_norbert