12572.
417. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Régi vázlatfüzet rengeteg ceruzarajzzal, főleg puttók, gyerekábrázolások. Jelzés nélkül, sérült félvászon-kötésben.