Cristofle villa 2db, kanál 1db, kés 1db sérült, Berndorf húsvilla 1db,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Cristofle-villa-2db-kanal-1db-kes-1db-serult-Berndorf-husvilla-1db-jelzett-kopott-4dr-on-~II2630785
2630785
11961
417
Flea Market
Beschreibung: Cristofle villa 2db, kanál 1db, kés 1db sérült, Berndorf húsvilla 1db, jelzett, kopott, 4dr-on Magyar Szent Korona.
: tg