Bologna - Il Nettuno, olasz falikép dekoratív keretben, hátoldalán eti... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Bologna-Il-Nettuno-olasz-falikep-dekorativ-keretben-hatoldalan-etikettel-jelzett-7x6-cm-kC3~II2628524
2628524
12015
417
Flea Market
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Bologna - Il Nettuno, olasz falikép dekoratív keretben, hátoldalán etikettel jelzett, 7x6 cm, külső méret: 18x17,5 cm
: tg